Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
χαλκός κιθάρων 0.06mm 25mm ηλεκτρικός που προστατεύει τη διπλή πλαισιωμένη ταινία 99,95 φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη αυτοκόλλητη ταινία χαλκού για θωράκιση κιθάρας EMI και χειροτεχνία |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | Πάχος 0,06mm |
Διπλή αγώγιμη συγκολλητική προστασία της Emi ταινιών χαλκού δωματίων Mri
| Όνομα προϊόντων: | MRI δωματίων αγώγιμη χαλκού προστασία της Emi ταινιών διπλή συγκολλητική |
|---|---|
| Πάχος: | 0.12mm |
| Πλάτος: | 25mm, 50mm ή προσαρμοσμένος |
Φύλλο αλουμινίου Emi χαλκού Electrodeposited που προστατεύει το πλάτος 3oz 1320mm
| Πάχος: | 3oz |
|---|---|
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα MRI RF |
SGS φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.1mm 250mm διπλό αγώγιμο
| Όνομα προϊόντων: | ταινία χαλκού 0.1mm 250mm διπλή αγώγιμη συγκολλητική |
|---|---|
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |
αγώγιμη ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού κλουβιών πάχους RF 0.1mm καθαρή
| Όνομα προϊόντων: | καθαρή αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού κλουβιών πάχους RF 0.1mm |
|---|---|
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαία πλευρά |
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
Υψηλή επίδοση ΕΔ 99,90% καθαρό υλικό προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Σπείρα |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
Ρόλος 0.1mm ταινία προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού στη στέγη οικοδόμησης κλουβιών RF
| Όνομα προϊόντων: | Ρόλος της ταινίας 0.1mm προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού στέγη οικοδόμησης κλουβιώ |
|---|---|
| Πάχος: | 20μm150μm |
| Πλάτος: | 0,6 -- 1.5m ειδικό μπορεί να προσαρμοστεί 1320mm |
25m/Roll 150mm αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού πλάτους για το κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 150mm με την αγώγιμη κόλλα για το κλουβί RF |
|---|---|
| Πάχος: | 0.06mm |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμη συγκολλητική ή κανονική κόλλα |
Προσαρμοσμένο προστατευμένο αγώγιμο φύλλο αλουμινίου 0.06mm πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού με την αγώγιμη κόλλα για προστατευμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
Προστατευμένη αγώγιμη ταινία με αγώγιμο συγκολλητικό 50m/Roll
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού με την αγώγιμη κόλλα για προστατευμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |

