Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Emi RF που προστατεύει την αγώγιμη συγκολλητική ταινία 0.06mm χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκόλλητη ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων της EMI RF με αγώγιμο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα της EMI MRI RF |
| Πάχος: | 0.06mm |
Μαγνητική ταινία 0.1mm χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων αγώγιμη συγκολλητική πάχος για το δωμάτιο Mri
| Όνομα προϊόντων: | Μαγνητικό προστατευτικό κάλυμμα 0.1mm ταινίες φύλλων αλουμινίου χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων πάχ |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμα ή μη αγώγιμα |
Αντιστατική αγώγιμη ταινία χαλκού για το προστατευμένο δωμάτιο
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός στη θερμότητα, αδιάβροχος, αντιστατικός |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
πλαισιωμένη συγκολλητική θερμική διπλάσιο αγώγιμη ταινία ταινιών χαλκού 0.1mm 25mm αγώγιμη συγκολλητική
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη Αυτοκόλλητη Ταινία Χαλκού Διπλής Όψης για Θωράκιση EMI και RF |
|---|---|
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
Mri RF που προστατεύει την αγώγιμη ταινία 0.1mm φύλλων αλουμινίου πάχος εύκαμπτο
| Όνομα προϊόντων: | Ταινίες χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων MRI RF για το πάχος 0.1mm με το εύκαμπτο φύλλο αλουμινίου χ |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμα ή μη αγώγιμα |
Αγώγιμη διπλή πλαισιωμένη ταινία 0.15mm χαλκού δωματίων Mri συγκολλητική προστασία της Emi πάχους
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη 0.15mm MRI δωματίων πάχους χαλκού προστασία της Emi ταινιών διπλή συγκολλητική |
|---|---|
| Πάχος: | 0.15mm |
| Πλάτος: | πλάτος 50 mm |
Συγκολλητικό διπλάσιο ταινιών προστατευτικών καλυμμάτων πολυ-μεγεθών αγώγιμο που πλαισιώνεται για το προστατευμένο δωμάτιο
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός στη θερμότητα, αδιάβροχος, αντιστατικός |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
Αδιάβροχη αγώγιμη συγκολλητική ταινία Emi χαλκού που προστατεύει τις ηλεκτρικές επισκευές τεχνών
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός στη θερμότητα, αδιάβροχος, αντιστατικός |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
ταινία χαλκού 0.6mm παχιά αγώγιμη συγκολλητική για τη λεκιασμένη προστασία της EMI κιθάρων γυαλιού
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός στη θερμότητα, αδιάβροχος, αντιστατικός |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού πλάτους 50mm για την προστατευμένη επιτροπή
| Όνομα προϊόντων: | ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 50mm με την αγώγιμη κόλλα για την προστατευμένη επιτροπή χαλ |
|---|---|
| Πάχος: | 0.06mm |
| Πλάτος: | 50MM ή προσαρμοσμένος |

