Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
αγώγιμη ταινία φύλλων αλουμινίου ταινιών χαλκού 50m 0.06mm αγώγιμη συγκολλητική
| Όνομα προϊόντων: | 0.06mm προσαρμοσμένη πάχος ταινία χαλκού μεγέθους αγώγιμη συγκολλητική |
|---|---|
| Πάχος: | 0.06mm |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμη συγκολλητική ή κανονική κόλλα |
14khz προστατευμένος RF βοηθητικός χαλκός δωματίων προστατευτικών καλυμμάτων πορτών EMC Mri
| Όνομα προϊόντων: | EMC MRI RF προστατευτικών καλυμμάτων προστατευμένες RF πόρτες πορτών χαλκού δωματίων βοηθητικές |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θάλαμος ραδιοσυχνοτήτων/Κιβώτιο ραδιοσυχνοτήτων, Θωρακισμένες πόρτες, θωράκιση RF MRI |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 1.2m*2.1m |
Συνήθεια 50mm αγώγιμο συγκολλητικό προστατευτικό κάλυμμα ταινιών RF χαλκού πλάτους
| Όνομα προϊόντων: | πλάτος RF 50mm που προστατεύει την αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού |
|---|---|
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |
| Μήκος: | 50m/ρολό ή προσαρμοσμένο |
Ελαστική χαλκόδεσμη ταινία με ισχυρό κόλλα για προστασία και γείωση
| Color: | Copper |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Feature: | With Conductive And Adhesive |
EMI προστασία Beryllium χαλκού σχήμα συμπιεσμό Διαφορετικοί τύποι για την πόρτα MRI
| Υλικό: | Βεριλίου χαλκού |
|---|---|
| Δάχος: | 00,08 mm/0,12 mm |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο προστασίας/πόρτα |
Ενιαία 0.1mm αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού για το δωμάτιο Mri
| Όνομα προϊόντων: | Ταινίες χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων με αυτοκόλλητο και ενιαίο αγώγιμο για το δωμάτιο MRI |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm |
| Πλάτος: | 25mm |
φύλλο προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού 1295mm Electrodeposited 2oz για το κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο 2oz 1295mm προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited για το κλουβί R |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.85% |
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
Electrodeposited 0.1mm φύλλο αλουμινίου προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού για το δωμάτιο Mri
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited που προστατεύει τη στέγη οικοδόμησης κλουβιών 0.1mm RF |
|---|---|
| Πάχος: | 25μ-200μ |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
Προσαρμοσμένες πόρτες προστατευμένες από ραδιοσυχνότητα Τύπος χαλκού μπαταρία ιόντων λιθίου Κατόπιν αιτήματος μήκος και βάρος τροχιάς
| Copper type: | ED Copper Foil For PCB, Li-ion Battery, MRI Room |
|---|---|
| Application: | Transformer, PCB, Battery, Precision Electronics, Electrical Appliances, Medical Equipment... |
| Characteristics: | High Temperature Elongation, Fine And Uniform Crystal Structure |
Πλατνότητα και Απόδοση Ραδιοφωνικά προστατευμένα παράθυρα για την παραγωγή ιατρικού εξοπλισμού
| Flatness: | Good Flatness Close To 100%, Without Stress Or Others That Can Influence The Production |
|---|---|
| Product Name: | ED Copper Foil |
| Cut roll width: | Customized |

