Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
πάχος 50mm 0.1mm αγώγιμος συγκολλητικός ενιαίος ταινιών χαλκού πλάτους που πλαισιώνεται
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός στη θερμότητα, αδιάβροχος, αντιστατικός |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
1.2m X 2.1m προστατευμένο RF φύλλο αλουμινίου χαλκού πλαισίων ορείχαλκου πορτών με τοπικό και τα κλειδιά
| Όνομα προϊόντων: | 1.2m X 2.1m φύλλο αλουμινίου χαλκού πορτών προστατευτικών καλυμμάτων RF MRI πλαισίων ορείχαλκου με τ |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα αλουμινίου χαλκού |
| εφαρμογή: | Δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων RF MRI |
3oz αγώγιμη ταινία 1320mm προστατευτικών καλυμμάτων ευρύτερο Electrodeposited
| Πάχος: | 3oz 0,105mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
Το διπλάσιο πλαισίωσε την αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού για την εγκατάσταση κλουβιών Mri RF Faraday
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμες ταινίες φύλλων αλουμινίου χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων για την εγκατάσταση κλουβιών MRI |
|---|---|
| Πάχος: | 0.06mm |
| Πλάτος: | 25mm |
Απόθεμα ρόλων προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου της Emi χαλκού Electrodeposited 2oz
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
|---|---|
| Πάχος: | 2oz |
| Πλάτος: | 1285mm, 1290mm, 1295mm |
Παράθυρο προστατευτικών καλυμμάτων RF πλαισίων κραμάτων με το χρωματισμένο πλέγμα χαλκού
| Υλικό: | καθαρός χαλκός |
|---|---|
| Χρήση: | Emf προστατευτικό κάλυμμα |
| Χρώμα: | Χρωματισμένος |
το διπλάσιο πλάτους 25mm πλαισίωσε την αγώγιμη ταινία 0.1mm χαλκού αντιστατική
| Όνομα προϊόντων: | 0,1mm Πάχος 50mm Πλάτος 50m Μήκος αγώγιμη αυτοκόλλητη ταινία χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων RF |
| Πάχος: | 0.1mm |
Βιομηχανία που οδηγεί των ΕΔ φύλλων αλουμινίου διαφορετικό πάχος προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού το ιατρικό
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υλικό: | Χαλκός |
50mm RFI αγώγιμη συγκολλητική χαλκού προστασία της EMI ταινιών φύλλων αλουμινίου ταινιών πλαισιωμένη διπλάσιο
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη Αυτοκόλλητη Ταινία Χαλκού Μονής Διπλής Όψης με Δωρεάν Δείγματα |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |
ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού 25mm 0.01cm διπλή πλαισιωμένη αγώγιμη για το προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας χαλκού RF
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη Αυτοκόλλητη Ταινία Χαλκού Διπλής Όψης για Θωράκιση EMI και RF |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |

