Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού 3oz 1320mm Electrodeposited για το δωμάτιο Mri κλουβιών RF
| Όνομα προϊόντων: | ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού, φύλλο αλουμινίου κατοικίδιων ζώων χαλκού, Emf ύφασμα 200 προστατευτ |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99,85% |
| Χρήση: | Αίθουσα μαγνητικής τομογραφίας, EMI θωράκισης, ηλεκτρομαγνητική θωράκιση, αγώγιμη θωράκιση |
Πλάτος 1320mm φύλλο Sgs Electrodeposited προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Υλικό: | SGS προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited πλάτους 1320mm |
|---|---|
| Φύλλο αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
1 Oz 35μM 18 μικροϋπολογιστής 1285mm φύλλο προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ για το εμπόδιο ρίζας
| Όνομα προϊόντων: | 1oz 35μm 18micro 1285mm ed φύλλο προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού για το εμπόδιο ρίζας |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.85% |
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
Βαρύ πάχος 0.2mm υλικό κλουβιών προστατευτικών καλυμμάτων RF φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | μη συμμαχικός |
| Χρήση: | Κατασκευή προστατευτικών καλυμμάτων |
εγκατάσταση δωματίων Mri προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού ρόλων φύλλων πάχους 0.2mm
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων Mri |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
2oz 0.07mm λουρίδα 1290mm προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited
| Όνομα προϊόντων: | λουρίδα προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων φύλλων αλουμινίου χαλκού 2oz 0.07mm 1290mm Electrodeposited |
|---|---|
| Πάχος: | 2oz 0.07mm |
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
φύλλο αλουμινίου χαλκού 3oz 0.105mm 1320mm που προστατεύει την αυτοκόλλητη λουρίδα Electrodeposited χαλκού
| Υλικό: | Καθαρός Χαλκός |
|---|---|
| Πάχος: | 3oz 0,105mm |
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
99.99% καθαρό υλικό προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ για το δωμάτιο της Emi RF
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Σπείρα |
| Βαθμός: | Καθαρός χαλκός |
Αγώγιμες λουρίδες 0.2mm πάχος 600mm προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτος
| Πάχος: | 0.2mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm |
| Χρώμα: | Χαλκός |

