Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Ευέλικτη διπλής όψης ταινία EMI με ισχυρή προσκόλληση Ηλεκτρονική ταινία χαλκού
| Adhesion Strength: | Strong |
|---|---|
| Specificaton: | Customized Acceptable |
| Color: | Copper |
4FT X 7FT προστατευμένες RF πόρτες με τον αφρό θορύβου
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένες RF πόρτες |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2.1m X 1.2m, 1.2x2.1M (ανοίγοντας μέγεθος πορτών) |
| Υλικό: | Πλαίσιο από χαλκό, ορείχαλκο |
Μη μαγνητικές προστατευμένες RF πόρτες προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας πυρηνικής μαγνητικής αντήχησης πορτών
| Όνομα προϊόντων: | MRI RF Shieded Doors Wood and Brass Frame Wire Mesh Doors 1,2mx 2,1m |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων MRI RF |
| Ανοίγοντας κατεύθυνση: | Προσαρμοσμένος |
Πόρτα δωματίων Mri νοσοκομείων προστατευτικών καλυμμάτων για το RF, συνήθεια χρώματος
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων MRI για την πόρτα προστατευτικών καλυμμάτων νοσοκομείων για |
|---|---|
| Υλικό πορτών: | Χαλκός και ορείχαλκος |
| Τύπος: | Πόρτα θαλάμου EMC, πόρτα MRI |
αγώγιμη συγκολλητική ταινία Emi χαλκού πάχους 0.15mm που προστατεύει για το κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκόλλητη ταινία χαλκού με αγώγιμη κόλλα για κλουβί rf |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμα ή μη αγώγιμα |
Προστατευμένο προσαρμοσμένο πόρτες ανοξείδωτο μεγέθους Mri χαλκού RF
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα θαλάμου EMC, πόρτα MRI |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή: | Θάλαμος ραδιοσυχνοτήτων/Κιβώτιο ραδιοσυχνοτήτων, Θωρακισμένες πόρτες, θωράκιση RF MRI |
Ανοξείδωτο μεγέθους συνήθειας πορτών προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας δωματίων Mri
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα θαλάμου EMC, πόρτα MRI |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή: | Κιβώτιο RF Chamber/RF, που προστατεύει τις πόρτες, δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων RF MRI |
7ft X 4ft προστατευμένες RF πόρτες 200kg για το κλουβί αιθουσών RF προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων MRI
| Όνομα προϊόντων: | 7ft X 4ft προστατευμένες RF πόρτες 200kg για το κλουβί αιθουσών RF προστατευτικών καλυμμάτων δωματίω |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Απόδοση προστατευτικών καλυμμάτων: | 10MHz~1GHz συναντούν 100dB |
50 χιλιοστών πλάτος υδροσταθερή αγωγική κόλλα χαλκού
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 25mm/50mm |
| Εφαρμογή: | Ασφάλεια/διακόσμηση ραδιοσυχνοτήτων |
Ακάλυπτες πόρτες για ιατρικά δωμάτια μαγνητικής τομογραφίας με προστασία 80dB έως 120dB
| Colors: | White Or Customized |
|---|---|
| Properties: | Medical MRI Equipments |
| Seal Type: | Magnetic |

