Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Ζωικών νοσοκομείων μεγάλη αποτελεσματικότητα προστατευτικών καλυμμάτων πορτών 100dB μεγέθους προστατευμένη RF
| Όνομα προϊόντων: | Ζωικών νοσοκομείων μεγάλη αποτελεσματικότητα προστατευτικών καλυμμάτων πορτών 100dB μεγέθους προστατ |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός, ορείχαλκος, δάχτυλο χαλκού βηρυλλίου |
| Απόδοση προστατευτικών καλυμμάτων: | 10MHz~1GHz συναντούν 100dB |
Ορατό γυαλί Rf προστατευμένα παράθυρα 1200 * 900 mm με μαύρο μαρτύριο χαλκού
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Μαγνητική οθόνη |
| Λειτουργία: | έλεγχος εντόμων |
Το RF προστάτευσε την πόρτα 1.5m X 2.1m δωματίων προστατευτικών καλυμμάτων 10MHz RF πυρηνική μαγνητική αντήχηση
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένες οι RF πόρτες 10MHz ~ 1GHz συναντούν 100dB για την πυρηνική μαγνητική αντήχηση (NMR) |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαίσιο από χαλκό, ορείχαλκο |
| Μέγεθος πόρτας: | 1.2m X 2.1m και 1.5m X 2.1m μέγεθος |
Ηλεκτρικές επισκευές και προστασία των φυτών
| Υλικό: | χάλκινο |
|---|---|
| Διάμετρο: | 25mm/50mm |
| Εφαρμογή: | Ασφάλεια/διακόσμηση ραδιοσυχνοτήτων |
0,05 χαλκού χιλ. μαλλιού η μαγνητική EMI καλωδίων που προστατεύει το υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικά αγώγιμη αποτελεσματικότητα προστατευτικών καλυμμάτων μαλλιού ινών υφάσματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων του μαλλιού ινών μετάλλων: | 0.050.1mm |
| Μέγεθος: | ρόλος ρόλων 5kg/2kg/ |
Βεριλλίμιο χαλκό σχήμα συμπιεσμός ποικίλλουν τύποι για την προστασία πόρτες MRI
| Υλικό: | Βεριλίου χαλκού |
|---|---|
| Δάχος: | 00,08 mm/0,12 mm |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο προστασίας/πόρτα |
εγκατάσταση δωματίων προστατευτικών καλυμμάτων της Emi RF μαλλιού καλωδίων χαλκού 0.1mm
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικά αγώγιμη αποτελεσματικότητα προστατευτικών καλυμμάτων μαλλιού ινών υφάσματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων του μαλλιού ινών μετάλλων: | 0.050.1mm |
| Μέγεθος: | ρόλος ρόλων 5kg/2kg/ |
2 προστατευμένα RF παράθυρα γυαλιών για το πλέγμα ορείχαλκου προστατευτικών καλυμμάτων Mri μέσα
| Υλικό: | πλέγμα χαλκού, ξύλινο πλαίσιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Μέγεθος παραθύρων: | 1.2m X 0.9m |
Τεκέτα χαλκού για απαλή ακαθαρσία αγωγιμότητας για προστασία από EMI
| Surface Finish: | Smooth |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Specificaton: | Customized Acceptable |
3oz δωμάτιο Mri κλουβιών του Faraday επιτροπής χαλκού με την εσωτερική διακόσμηση
| Όνομα προϊόντων: | 3oz δωμάτιο Mri κλουβιών του Faraday επιτροπής χαλκού με την εσωτερική διακόσμηση |
|---|---|
| Υλικά: | Επιτροπή χαλκού |
| Υπηρεσία: | ολόκληρη εγκατάσταση ενότητας δωματίων MRI RF |

