Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
22 Αριθμός πλέγματος Τύπος πλέγματος σύρμας χαλκού Για υλικά προστασίας παραθύρων RF MRI
| Υλικό: | Καθαρό χαλκό |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | 8-200 ματιών/ίντσα |
| Εφαρμογή: | Προστασία EMI/RF |
μαύρος χαλκός παραθύρων 5mm Emi προστατευμένος RF
| Υλικό: | Πλέγμα ορείχαλκου, κοίλο γυαλί |
|---|---|
| Μέγεθος παραθύρων: | 1.2m X 0.9m |
| Εφαρμογή: | Προγράμματα προστατευτικών καλυμμάτων |
16 Αριθμός πλέγματος Κουπράνιο πλέγμα για παράθυρο MRI / RF με προσαρμοσμένες προδιαγραφές
| Υλικό: | Καθαρό χαλκό |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | 8-200 ματιών/ίντσα |
| Εφαρμογή: | Προστασία EMI/RF |
2.1 X 1.2m προστατευμένες RF πόρτες 130mhz 100db για την προστασία δωματίων Mri
| Όνομα προϊόντων: | 2.1 X 1.2m προστατευμένες RF πόρτες αιθουσών 130MHz 100dB MRI |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός, ξύλο, δάχτυλα BECU |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI |
Χειρωνακτικά ενιαία RF κλειδαριά και κλειδιά πορτών δωματίων Mri φύλλων πορτών προστατευμένα
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI, δωμάτιο RF |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
| Ανοικτό ύφος: | Χειρωνακτικός |
Ορείχαλκου πλαισίων προστατευμένο RF εγχειρίδιο χρώματος πορτών άσπρο που ανοίγει το πλάτος 1.2m
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI, δωμάτιο RF |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
| Ανοικτό ύφος: | Χειρωνακτικός |
Χειρωνακτικές ταλαντεμένος προστατευμένες RF πόρτες συνήθειας για την εγκατάσταση δωματίων Mri
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένη Door/RF πόρτα MRI |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI, δωμάτιο RF |
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
Ανοξείδωτες ηλεκτρομαγνητικές πόρτες προστατευτικών καλυμμάτων για το κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα θαλάμου EMC, πόρτα MRI |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο |
| εφαρμογή: | Θάλαμος ραδιοσυχνοτήτων/Κιβώτιο ραδιοσυχνοτήτων, Θωρακισμένες πόρτες, θωράκιση RF MRI |
Emi Ασπίδα Conductive υφάσματα πάνω από φούσκα συμμόρφωση διαφορετικά μοντέλα για RF πόρτα
| Υλικό: | Διοχετικό ύφασμα UL94HB αφρός |
|---|---|
| Δάχος: | 8 mm*15 mm |
| Κλειδιά: | Φούσκας από υφάσματα αγωγού προστασίας |
Δωμάτιο 1.2m X 0.9m MRI υλικό προστατευτικών καλυμμάτων πορτών προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | ξύλινο πλαίσιο ή πλαίσιο κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος |

