Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
NMR προστατευμένες RF πόρτες της EMI EMC
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα MRI |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI, δωμάτιο RF |
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
Προσαρμοσμένο τετραγωνικό RF στόλισμα αφρού στολισμάτων υλικό αγώγιμο για το δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων
| Όνομα προϊόντων: | EMI που προστατεύει τους αγώγιμους αφρούς στολισμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα, αφρός με την αγώγιμη κόλλα |
| Εφαρμογή: | Το RF προστάτευσε την πόρτα, κλουβί RF/δωμάτιο, γραφείο RF, αίθουσες RF, προστατευμένο RF κιβώτιο |
Προστατευμένες RF πόρτες πυρηνικής μαγνητικής αντήχησης για το προστατευτικό κάλυμμα Mri RF
| Όνομα προϊόντος: | Πόρτα μαγνητικής τομογραφίας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αίθουσα μαγνητικής τομογραφίας, αίθουσα RF |
| Υλικό: | χάλκινο χαλκό |
ευθυγραμμισμένο προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας συρόμενων πορτών CT 4mm 2100mm PET μόλυβδος
| Όνομα προϊόντων: | Το δωμάτιο CT ακτίνας X προστάτευσε την πόρτα μολύβδου |
|---|---|
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας συν το φύλλο μολύβδου |
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X CT, CT PET |
Ακτινοβολία γυαλιού μολύβδου προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων ακτίνας X με το διαφορετικό πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Χειρωνακτικό ενιαίο άνοιγμα πορτών RF Mri προστατευμένο δωμάτιο
| Όνομα προϊόντων: | Η χειρωνακτική αίθουσα RF MRI προστάτευσε τις ενιαίες ανοίγοντας πόρτες |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού, ξύλο, πιάτο Al, φύλλο ορείχαλκου |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI |
1.2 X 2.1M υλική πόρτα 30MHz προϊόντων προστασίας από τη ραδιενέργεια προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων RF Mri
| Όνομα προϊόντων: | 1.2 X 2.1m προστατευμένες RFI πόρτες μεγέθους RF EMI με το πλαίσιο και το υλικό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI RF |
| Μέγεθος: | 1.2 X 2.1m |
Προστασία προστατευμένου 5G δωματίου υφασμάτων φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου υφάσματος πλέγματος 0.1mm του αγώγιμου
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικά αγώγιμη αποτελεσματικότητα προστατευτικών καλυμμάτων μαλλιού ινών υφάσματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων του μαλλιού ινών μετάλλων: | 0.050.1mm |
| Μέγεθος: | ρόλος ρόλων 5kg/2kg/ |
Αγώγιμος αφρός 500mm δάχτυλο EMI 1000mm που προστατεύει το υλικό προστατευτικών καλυμμάτων στολισμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Υλικό θωράκισης φλάντζας προστασίας EMI Αγώγιμο αφρώδες υλικό στεγανοποίησης δακτύλου |
|---|---|
| Υλικό: | αγώγιμο ύφασμα, αφρός, αγώγιμη κόλλα |
| Εφαρμογή: | Το RF προστάτευσε την πόρτα, κλουβί RF/δωμάτιο, γραφείο RF, αίθουσες RF, προστατευμένο RF κιβώτιο |
Χρωματισμένο μαύρο προστατευμένο RF αλουμίνιο και ξύλινο μέγεθος 1200*900mm παραθύρων
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 1200*900 χλστ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Νοσοκομείο |
| MQQ: | 1 PC |

