Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο Λευκό Φωτογραφικό Διαμέρισμα Μονόθυρο για Νοσοκομείο
| Keyword: | Mri Room Door |
|---|---|
| Thickness: | 65mm Or Customized |
| Size: | Standard 1.2*2.1 Meter Or Customizable |
φύλλο αλουμινίου ορείχαλκου πορτών προστατευτικών καλυμμάτων προστασίας από τη ραδιενέργεια 10MHz 130MHz που πλαισιώνεται για το δωμάτιο MRI
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτες RF Shieded εσωτερικές με το υλικό MRI δωμάτιο χαλκού για το νοσοκομείο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κιβώτιο RF chamber/RF, που προστατεύει τις πόρτες, πόρτες γραφείων, δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτω |
| Όνομα προϊόντων: | Θωρακισμένη πόρτα RF για θωρακισμένο δωμάτιο, θωράκιση πόρτας RF 70db ακουστική και εξασθένηση 100db |
Άσπρο πλαίσιο ορείχαλκου πορτών προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας ταλάντευσης χαλκού Mri για το νοσοκομείο
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένο RF πορτών MRI πλαίσιο ορείχαλκου πορτών ταλάντευσης χαλκού άσπρο για το νοσοκομείο |
|---|---|
| Υλικό: | Προστατευμένος χαλκός που καλύπτεται με το πλαίσιο ορείχαλκου |
| Μέγεθος πόρτας: | 1.5m X 2.1m μέγεθος |
1.2M X 2.1M προστατευμένο υλικό προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων πορτών MRI πορτών 4ft RF NMR
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτες RF Shieded εσωτερικές με το υλικό MRI δωμάτιο χαλκού για το νοσοκομείο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος, σύμφωνα με τον πελάτη, 2.1m X 1.2m, 1.2x2.1M (ανοίγοντας μέγεθος πορτών) |
| Απόδοση προστατευτικών καλυμμάτων: | 10MHz~1GHz συναντούν 100dB |
Emi Rfi 2100mm X 1200mm υλικό προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων Mri γραφείου πορτών πλέγματος καλωδίων
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος, σύμφωνα με τον πελάτη, 2.1m X 1.2m, 1.2x2.1M (ανοίγοντας μέγεθος πορτών) |
|---|---|
| Υλικό πορτών: | Χαλκός και ορείχαλκος, Χαλκός |
| Συσκευασία: | Σε ξύλινες θήκες, Ειδική Ξύλινη χάρτινη συσκευασία εξαγωγής |
Περίφραξη αιθουσών υλικών EMC προστασίας πορτών ασπίδων της Emi Rfi
| Όνομα προϊόντων: | Περίφραξη αιθουσών RF υλικών EMC προστασίας πορτών ασπίδων της Emi Rfi |
|---|---|
| Τύπος: | Πόρτα θαλάμου EMC, πόρτα MRI |
| Εφαρμογή: | Θάλαμος ραδιοσυχνοτήτων/Κιβώτιο ραδιοσυχνοτήτων, Θωρακισμένες πόρτες, θωράκιση RF MRI |
SGS Mri προστατευμένες RF πόρτες αιθουσών με την υψηλή αποτελεσματικότητα προστατευτικών καλυμμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένες RF πόρτες για τα δωμάτια Mri με την καλύτερη αποτελεσματικότητα προστατευτικών καλυμμ |
|---|---|
| Απόδοση προστατευτικών καλυμμάτων: | 10MHz~1GHz συναντούν 100dB |
| Εφαρμογή: | Θάλαμος ραδιοσυχνοτήτων/Κιβώτιο ραδιοσυχνοτήτων, Θωρακισμένες πόρτες, θωράκιση RF MRI |
Ελαστική ανθεκτική στη θερμότητα διπλής όψης χαλκού ταινία με ισχυρή προσκόλληση
| Adhesive Side: | Double-sided |
|---|---|
| Temperature Resistance: | Up To 120°C |
| Surface Finish: | Smooth |
Οι πόρτες του δωματίου με μαγνητική τομογραφία με λευκά πυρόστακτα πλαίσια και κατώφλια
| Properties: | Medical MRI Equipments |
|---|---|
| Size: | Standard 1.2*2.1 Meter Or Customizable |
| Keyword: | Mri Room Door |
Ευέλικτη διπλής όψης ταινία EMI με ισχυρή προσκόλληση Ηλεκτρονική ταινία χαλκού
| Adhesion Strength: | Strong |
|---|---|
| Specificaton: | Customized Acceptable |
| Color: | Copper |

